O nás

Clean Team DS

Sme kvalitná upratovacia firma, ktorá pôsobí v Bratislave, Dunajskej Strede a blízkom okolí. Máme dlhoročné skúsenosti s upratovacími službami v domácnostiach a vo firemných priestoroch a poskytuje široké portfólio komplexných služieb na mieru, presne podľa preferencií klienta.

Sme spoľahliví a zodpovední – pracujeme rýchlo a dôkladne.

U nás sa môžete spoľahnúť na:

Naše hodnoty
office-001-vert
office-001-vert
Naša vízia

Chceme presadiť upratovacie služby tak, aby ľudia s radosťou a dôverou siahli po našich upratovacích a dezinfekčných službách. Veríme, že s nami ušetríme čas v domácnosti, ale aj vo firemnom prostredí, a vy tak budete tak mať viac energie na vašu rodinu alebo na činnosti, ktoré sú pre vás príjemnejšie ako upratovanie.

Naše história

CleanTeam DS, s. r. o., bola založená začiatkom roka 2018 ako rodinná firma. Za pol roka sme sa vypracovali natoľko, že sme potrebovali zamestnať prvých kolegov. Naši klienti nás odporúčali svojim známym ako kvalitnú a dôveryhodnú upratovaciu spoločnosť. 

To nám umožnilo veľmi rýchly rast a v tomto nastolenom tempe chceme pokračovať aj naďalej. Chceme byť lídrom na trhu, a byť pritom kvalitní, rýchli a detailní.

Náš tím

Kto sme

Štefan Anda

Spolumajiteľ, obchodné jednania

Iveta Bartová

Spolumajiteľka, organizácia, rozdelenie personálu a prác
0 +
Rokov skúseností
0 +
Spokojných zákazníkov
0 +
Vyčistných metrov štvorcových
Potrebujete pomôcť?

Spolupracujme

Ak máte seriózny záujem pripojiť sa do nášho akčného tímu, neváhajte a ozvite sa nám.