Služby

Naše upratovacie služby si môžete objednať aj z pohodlia domova a nemusíte nikam chodiť. Sme tu pre vás online!

Po každej objednávke vás budeme kontaktovať telefonicky, aby sme sa dohodli na obhliadke priestoru, ktorý budeme čistiť.

Ak budete s nami spokojní, môžete si nás objednať aj v pravidelných intervaloch, a to na týždennej, mesačnej alebo polročnej báze podľa individuálnej dohody.

office-001-vert

Upratovanie

Upraceme za vás všetko, čo si budete želať – od kuchyne, cez kúpeľňu, všetky obytné izby až po chodby a šatníky. Obytné miestnosti dôkladne upraceme, zbavíme prachu, povysávame a veci úhľadne odložíme na požadované miesto. Kuchyne odmastíme od zažratej špiny a v kúpeľniach je okrem iného samozrejmosťou aj odstránenie vodného kameňa.

Nebojíme sa akýchkoľvek výziev a domácnosti upraceme do najmenšieho detailu podľa vašich preferencií a požiadaviek. Okrem domácností sa radi zhostíme aj upratovania firiem či veľkovýrobných hál (viac informácií v sekcii Priemyselné čistenie).

Tepovanie

Do nášho portfólia služieb patrí aj tepovanie všetkého čalúneného nábytku a kobercov. Pracujeme s prvotriednym tepovacím zariadením značky Kärcher a používame ekologické čistiace prostriedky, ktoré vám zároveň sedačku alebo koberec príjemne prevoňajú. Vytepujeme aj poťahy na matrace, avšak netepujeme matrace s tzv. memory penou, ktoré by sa mohli nasiaknutou vodou zničiť. Rovnako netepujeme kožené sedačky.

Chceme zdôrazniť, že tepovanie vás okrem špiny dôkladne zbaví aj všetkých roztočov a odumretých kožných buniek. Po tepovaní sa nemusíte báť žiadnej alergickej reakcie, pretože tepovanie je hypoalergénne.

Umývanie okien

Umývanie okien patrí vo všeobecnosti medzi najmenej obľúbené činnosti v domácnostiach. My sa však nebojíme žiadnych presklených plôch a okná po našich službách ostanú zaručene bez šmúh, a rovnako čisté budú aj okenné rámy a parapety. Tí, ktorí vlastnia vonkajšie hliníkové rolety, iste ocenia, že rolety umývame ručne a po jednom, čím je garantovaná ich detailná čistota.

Náš tím zaisťuje dokonalý konečný výsledok prostredníctvom špecializovaného procesu čistenia. Pracujeme precízne, presne a rýchlo. Za naše pôsobenie sme umyli napríklad 250 okien za 13 hodín. Špinavých okien sa nezľakneme a tešíme sa na ďalšie výzvy.

Dezinfekcia

K dokonalej čistote patrí bezpochyby aj čistý vzduch zbavený od všetkých vírusov, baktérií a plesní. Vzduch sa dá kvalitne prečistiť dvomi účinnými spôsobmi – ozónom alebo suchou hmlou – a my poskytujeme oba varianty dezinfekcie v závislosti od typu priestoru. Ozón aj suchá hmla zaručia, že sa daný priestor dokonale vydezinfikuje od všetkých škodlivín, ktoré sa do ovzdušia obytných priestorov časom dostanú, a navyše zbavia miestnosti aj nežiaduceho pachu, napríklad z cigariet alebo z domácich miláčikov a pod. Po dezinfekcii ostane váš byt alebo dom dokonale čistý bez alergénov a vy sa môžete zhlboka nadýchnuť.

Čistenie priestoru ozónom alebo suchou hmlou prebieha po vzájomnej konzultácii a následnej dohode, pretože v čase, keď sa dezinfekcia vykonáva, nesmie byť v dome alebo byte nikto prítomní, a to po dobu niekoľkých hodín.

Priemyselné čistenie

Poskytujeme upratovacie služby pre menšie aj väčšie firmy, pričom sa zhostíme aj veľkých priemyselných hál či skladov. V kanceláriách zaistíme dokonalý poriadok tak, aby zamestnanci neboli rozptyľovaní a vedeli sa efektívne sústrediť na prácu. Vo väčších výrobných halách sa postaráme o kompletnú čistotu od podláh po strop, zbavíme priestory špiny, prachu aj pavučín a samozrejmosťou sú aj dokonale čisté okná bez šmúh. 

Môžete nám zveriť akékoľvek priemyselné priestory a náš profesionálny tím sa postará o spoľahlivý prístup a hlavne o čistejšie pracovné prostredie, v ktorom pôjde práca od ruky.

Starostlivosť o zeleň

Firma Clean Team poskytuje komplexné služby vrátane starostlivosti o zeleň vo vašej záhrade. Vo vašej záhrade si poradíme s kosením trávnika, hnojením, strihaním kríkov, prípadne s vertikuláciou, aplikáciou postrekov či zbieraním jesenných listov. Nie je pre náš žiadny problém vyčistiť aj zámkovú dlažbu či záhradný nábytok. 

Rodinná záhrada je vizitkou domu a veľa o svojich majiteľoch napovie. Len krásna a upravená záhrada dokáže vzbudiť dobrý dojem a očariť okoloidúcich. Ak sa na nás spoľahnete, radi vám s tým pomôžeme.

Potrebujete pomôcť?

Spolupracujme

Ak máte seriózny záujem pripojiť sa do nášho akčného tímu, neváhajte a ozvite sa nám.